Wyniki czerwcowo-lipcowej edycji konkursu w dziale Drewno

Wyniki czerwcowo-lipcowej edycji konkursu w dziale Drewno

Cześć,
dobra wiadomość na piąteczek (w końcu jutro mamy środę, a środa to już taki prawie piątek;) – mamy już wybrane zwycięskie projekty w pierwszej edycji konkursu, który prowadzimy dla Was wspólnie z Kammar24.pl w dziale Drewno.

Do konkursu zgłosiliście aż 12 projektów, więc było z czego wybierać. Jesteście ciekawi, które projekty wygrały? Poniżej znajdziecie listę najlepszych, naszym zdaniem, projektów:

Miejsce I

MOBILNA WĘDZARNIA ELEKTRYCZNA

engobos już nie raz nam pokazał, że lubi dopracowywać swoje projekty w każdym calu. Także i w tym przypadku nie zawiódł i zaprezentował naprawdę piękną wędzarnię wykończoną w drewnie. Gratulujemy!

Miejsce II

Drewniany domek dla królików

Drugie miejsce na podium zajął Jarek z domidrewno, który zaprezentował projekt drewnianego domku dla królików. Gratulujemy!

Miejsce III

Szkatułka na biżuterię

Miejsce trzecie zajął dastan11, który przygotował piękną drewnianą szkatułkę na biżuterię. Gratulujemy!


Oczywiście gratulacje należą się autorom wszystkich zgłoszonych projektów. Wszystkie projekty były mega, więc naprawdę ciężko było wyłonić te trzy najlepsze :)

Pamiętajcie, że nasz konkurs trwa cały czas aż do końca roku, więc co miesiąc macie szansę na wygraną. Do końca sierpnia został już zaledwie tydzień, więc nie traćcie czasu i bierzcie się do dzieła! Powodzenia!

Ze zwycięzcami pierwszej edycji skontaktujemy się mailowo.

Pozdrawiam!
Łukasz

Podziel się:

5 komentarzy do “Wyniki czerwcowo-lipcowej edycji konkursu w dziale Drewno

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?