Meble kuchenne I Jakie fronty kuchenne wybrać lakier czy akryl BIAŁY POŁYSK

Meble kuchenne I Jakie fronty kuchenne wybrać lakier czy akryl BIAŁY POŁYSK

INFORMACJA: Poniższy post znajduje się w Poczekalni.

Meble kuchenne. Jakie fronty kuchenne wybrać, fronty lakierowane czy akrylowe? Klienci coraz częściej decydują się właśnie na ten kolor. Które fronty wypadną lepiej? Będziemy testować biały połysk. Wszystko oparte na jest na doświadczeniu i praktyce. Będziemy je brudzić oraz czyścić ogólnodostępnymi środkami. Sprawdzimy również wytrzymałość na zarysowania oraz na uderzenia. Fronty zakupione u sprawdzonych dostawców, tak więc towar na wysokim poziomie. Testowi poddaliśmy fronty lakierowane i akrylowe, są to fronty najczęściej stosowane w ostatnich latach. Nie oszczędzałem tych frontów, mocno je poturbowałem zresztą sami zobaczycie, w kolejnych odcinkach skupimy się na innych kolorach. Jeżeli potrzebujemy dużą ilość frontów i kupujemy pierwszy raz u danego producenta frontów lub lakiernika, warto przed złożeniem całego zamówienia, zamówić próbny front, żebyśmy nie byli później zdziwieni. Można oczywiście wybrać meble kuchenne z frontami z płyty laminowanej. Jest to najtańszy produkt, a przy tym dosyć solidny i ma wile projektów i kolorów do wyboru ale ma wade, mniej płyta odporna na parę. Jeżeli ktoś chce meble kuchenne, bardziej klasycznie to polecam wybrać front mdf z folią pcv, a jak to wszystko wyjdzie to już zapraszam do oglądania.

INFORMACJA: Oceń artykuł aby pomóc mu trafić na stronę główną Majsterkowa.

UWAGA: Zaloguj się, aby móc zagłosować na ten projekt.

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Podobne posty

Jeden komentarz

  • Polecam fronty meblowe prosto od producenta lakierowane, z połyskiem, w macie, perłowe, metaliczne…do wyboru do koloru. Solidne , nowoczesne , zawsze na czas . Frontlinepolska

    Odpowiedz

Odpowiedz

anuluj

Nie przegap nowych projektów!

Zapisując się na nasz Newsletter będziesz miał pewność, że nie przegapisz żadnego nowego projektu opublikowanego w Majsterkowie!

Od teraz nie przegapisz żadnego projektu!

Masz uwagi?