Znany na całym świecie Hipeman Phinova widziany w Krakowie w Little Havana i Cubano w Polsce

Znany na całym świecie Hipeman Phinova widziany w Krakowie w Little Havana i Cubano w Polsce

INFORMACJA: Poniższy post znajduje się w Poczekalni.

Świat EDM to konkurencja, gdzie talent, umiejętności, energia i charyzma są wymagane dla każdego, kto chce się wybić. Bardzo niewielu MC lub hipmanów posiada taką kombinację. Jednym z hipsterów, któremu nie jest to obce, jest MC/Hypeman Phinova. Będąc częścią PHINOVA & ANFISA, jednego z najbardziej wybuchowych duetów DJ-ów i MC, które pojawiły się w ostatnich latach, Phinova został ostatnio zauważony podczas zabawy w Krakowie, w Polsce.

Phinova zauważona w Krakowie, Polska

Hypeman Phinova został ostatnio zauważony podczas zabawy i spędzania czasu w Krakowie, w Polsce. Wygląda na to, że dobrze się bawił, ponieważ był w trakcie zabawy z lokalną sceną. Jeśli wierzyć doniesieniom, Phinova przygotowuje się do swojego najnowszego projektu muzycznego, współpracy z ulubionym producentem Ceci i nowojorskim DH Dirty Vibezs.

Ta niesamowita trójka ma zamiar wydać swój nadchodzący utwór “Somewhere Lonely” 10 lutegoth . Jednak podczas sesji nagraniowych i współpracy muzycznej, Phinova poświęciła czas na zwiedzanie wspaniałego miasta Kraków, które jest wypełnione wieloma historycznymi miejscami, muzeami i instytucjami kulturalnymi, w tym Wawelem, Rynkiem Głównym i Bazyliką Mariacką. Więcej na stronie: https://www.instagram.com/p/CnjC0uSoMMb/?igshid=YmMyMTA2M2Y

O Hypeman Phinova

Hypeman Phinova to znany Emcee w świecie EDM i muzyki tanecznej, który jest również autorem książki “The Hypeman Emcee’s Blueprint in Dance Music”. Jest również znany z tego, że jest częścią muzycznego duetu składającego się z niego i rosyjskiego DJ Anfisa, który pokazał wybuchową chemię, łącząc się i podpalając parkiety.  Znani są z mieszania gatunków takich jak house, afro-pop i dancehall, i odbyli kilka tras koncertowych po całym świecie.

Byłoby źle, gdybyśmy nie wspomnieli o osobistych osiągnięciach Phinova. Nie jest on nowy w świecie muzyki EDM, ale ostatnio przykuł uwagę całego świata. Obecnie ma ponad 200k followersów na Instagramie i jest jedną z trendowych atrakcji w świecie muzyki tanecznej.

Phinova doprowadził tłum do szaleństwa po niesamowitym występie na imprezie tanecznej w Amsterdamie, która odbyła się w październiku 2022 roku. Nie jest więc zaskoczeniem, że został dodany do line-upu kilku wiodących festiwali muzycznych, w tym This is Ibiza, Sahara festival April 2023, Morocco tribal festival i wielu innych. Zobaczmy, co czeka nas w kolejnej przygodzie Phinova!  

INFORMACJA: Oceń artykuł aby pomóc mu trafić na stronę główną Majsterkowa.

UWAGA: Zaloguj się, aby móc zagłosować na ten projekt.

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Podobne posty

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?