Patronem działu Elektronika zostaje sklep Nettigo.pl

Patronem działu Elektronika zostaje sklep Nettigo.pl

Cześć!

Zaledwie kilka dni temu ogłaszałem nowego patrona działu Druk 3D, z którym przez najbliższy rok będziemy prowadzili dla Was fajny konkurs, a już dzisiaj spieszę z kolejnymi świetnymi wiadomościami! – dział Elektronika obejmuje swoim patronatem Nettigo.pl – sklep z elektroniką dla pasjonatów Arduino, Raspberry Pi i im podobnych.

Nettigo jest także ojcem Akademii Nettigo, o której pisałem już kiedyś :)

Część z Was pewnie pamięta, że kilka lat temu prowadziliśmy dla Was akcję, w której każdy z Was mógł dostać rabat 50% na zakupy w Nettigo. Teraz wracamy do Was z nową edycją tej akcji, która będzie trwała przez kolejne dwa lata!

Co będzie trzeba zrobić, żeby zgarnąć 50% rabatu w Nettigo.pl? Wystarczy, że opublikujecie swój projekt w dziale Elektronika. I już! Tylko tyle musicie zrobić, żeby móc dokonać zakupów w Nettigo za pół ceny :)

Szczegóły i regulamin akcji znajdziecie tutaj.

Podziel się:

2 komentarzy do “Patronem działu Elektronika zostaje sklep Nettigo.pl

 • Dowolny projekt? nie trzeba niczego wygrywać w miesiącu? i nie jest wspomniana kwestia, czy projekt ma używać rzeczy z Nettigo (domyślam się, ze tak, ale warto to napisać)

  Odpowiedz
  • Dowolny, który oczywiście pasuje tematycznie do działu Elektronika. I niczego nie trzeba wygrywać – bon dostaje autor każdego projektu, który spełnia kryteria zawarte w regulaminie.
   Do tej pory trzeba było wykorzystywać w projektach rzeczy kupione w sklepie sponsora akcji. Teraz to zmieniliśmy i pozbyliśmy się tego wymogu, więc publikowany projekt nie musi zawierać ani jednego elementu kupionego wcześniej w Nettigo.

   Fajnie? ;)

   Odpowiedz

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?