Rozstrzygnięcie konkursu “Zima”

Rozstrzygnięcie konkursu “Zima”

Hej,
znowu zrobił się nam spory poślizg z ogłoszeniem wyników konkursu, ale już spieszę z dobrą nowiną (dobra przynajmniej dla trojga z Was;)

Listę zgłoszonych projektów możecie zobaczyć tutaj: https://majsterkowo.pl/konkurs/2014-02-zima/

Zanim ogłoszę wyniki, chciałbym wyjaśnić, dlaczego żadnego z trzech miejsc nie zajęły fenomenalne reniferki przygotowane przez Jarka z Dom i Drewno. Efekt końcowy, jaki udało się Jarkowi osiągnąć, mnie zachwycił i przez kilka chwil chciałem nawet nagrodzić te rogacze pierwszym miejscem. Jednak już kiedyś pisałem Wam, że chcąc być sprawiedliwym, będę wymagał nieco więcej od profesjonalistów. Jarek bez wątpienia jest profesjonalistą, więc nie mogłem stawiać mu poprzeczki na tej samej wysokości, co zwykłym majsterkowiczom. I nie chodzi mi o użyty sprzęt (bo reniferki równie dobrze można by zrobić na wyrzynarce włosowej kupionej za 300zł). Po prostu Jarek mógłby zrobić takie renifery z zamkniętymi oczyma ;)

Co by już zbytnio nie przedłużać i się nie tłumaczyć (bo gentlemani się nie tłumaczą;), ogłaszam, że…

Chłopaki – serdecznie gratulujemy! Zaraz skrobnę do Was maile z informacją, jak będziecie mogli zrealizować swoje vouchery na zakupy w Lange Łukaszuk :)

Przy okazji mogę już ogłosić – w kwietniu tematem będzie DREWNO :)

Podziel się:

9 komentarzy do “Rozstrzygnięcie konkursu “Zima”

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?