Rozstrzygnięcie październikowego konkursu “Światło”

Rozstrzygnięcie październikowego konkursu “Światło”

Cześć!

Przyszedł czas na ogłoszenie wyników ostatniej edycji naszego konkursu. W październiku przeszliście samych siebie i zgłosiliście do konkursu aż 12 projektów! Oczywiście, jak zwykle, wybór zwycięzcy nie był prosty :)

W sumie do konkursu zostały zgłoszone następujące projekty:

Projekt Miesiąca

Wraz z Panem Dariuszem, przedstawicielem firmy Lange Łukaszuk, nagrodę postanowiliśmy przyznać… Piotrkowi za projekt prostego noktowizora. Piotr udowodnił, że przy odrobinie chęci i pomysłowości można zrobić naprawdę coś fajnego z rzeczy, które dla przeciętnego człowieka są rupieciami, które nadają się tylko do wyrzucenia na śmietnik. Widać, że w Piotrze drzemie duch prawdziwego majsterkowicza :)

Serdecznie gratulujemy!

Wyróżnienie

Tym razem postanowiliśmy wyróżnić dwa projekty – Sterownik oświetlenia autorstwa x_darek, oraz Ambient light autorstwa Radka. Obaj autorzy wyróżnionych projektów dostaną ode mnie drobne upominki :)

Wraz z Panem Dariuszem chcielibyśmy serdecznie podziękować pozostałym uczestnikom konkursu, bo naprawdę wszystkie zgłoszone prace trzymały poziom :) Jednocześnie gorąco zachęcamy do walki w listopadowej edycji, która poświęcona jest tematowi “Dźwięk” (więcej informacji znajdziecie tutaj).

Powodzenia!
Łukasz Więcek

Podziel się:

5 komentarzy do “Rozstrzygnięcie październikowego konkursu “Światło”

  • Ja najchętniej nagrodziłbym wszystkich :) Zobaczymy – jak w kolejnych miesiącach będzie się pojawiało tak dużo zgłoszeń, jak w październiku, to będzie trzeba pogadać ze Sponsorem o zwiększeniu ilości nagród ;)

   Odpowiedz
   • Hehe to wyślij wszystkim jakiś drobny upominek bo ja np. czuję się pokrzywdzony że taki trud włożyłem w ten artykuł a nic nie dostałem :D A co do tego co może być tym naprawdę drobnym upominkiem to już pozostawiam Tobie :D Ucieszył bym się nawet z jakiejś kartki z gratulacjami hehehe :D Bo jak nie wygrałem to dyplom to za dużo by było :D Ale naprawdę niewielki gest z kartką dla każdego też by się liczył jako nagroda ;)

    Odpowiedz

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?